Lietuvoje pirmą kartą vyks tetrio turnyras

Ar pamenate tuos laikus, kai pūsdavote kramtomos gumos „Dragon Ball Z“ burbulus, jutiklinis ekranas atrodė tolimos ateities reikalas, o su draugais bendravote SMS'ais? Tuomet tikrai mokate virtuoziškai valdyti tetrio konsolę – nepamainomą vaikystės ir paauglystės palydovą. TIKETA ir žaidimų kultūros paroda „GameOn“ kviečia grįžti prie šaknų ir dalyvauti tetrio turnyre, kuris įvyks rugpjūčio 1 d. Vilniuje, Vingio estradoje įsikūrusiame bare „Vingio istorijos“.
Tetrio turnyre dalyvaus komandos iš dviejų žmonių. Dalyvavimo sąlygos labai paprastos: tereikia užsiregistruoti ir į turnyrą atsinešti dalyvio mokestį – dvi AA tipo baterijas. Tiesa, pats turnyras nebus toks lengvas – trys atkrentamieji etapai vyks atitinkamai 5, 6, 7 žaidimo greičiu, o superfinalo – 8. Bandę šį žaidimą žino, kad varnų gaudyti laiko nebus.

Nugalėtojų laukia rimti prizai: du fano bilietai į žaidimų kultūros šou „GameOn“, TIKETA ausinės ir akiniai nuo saulės, o baras „Vingio istorijos“ palepins čempionų skrandžius patiekalais ir gėrimais net už 30 eurų. Antros ir trečios vietos laimėtojai taip pat bus apdovanoti „GameOn“ bilietais ir TIKETA prizais.
 
Neliks nuskriausti absoliučiai visi, dalyvavę tetrio turnyre – jie namo parsineš tetrio konsolę.
 
Turnyro organizatoriai žada, kad tą vakarą bare „Vingio istorijos“ bus ir daugiau nostalgiškų prisiminimų. Čia stovės kažkada stebuklais atrodžiusios SEGA ir „Nintendo“ žaidimų konsolės, kurias išbandyti galės visi norintys.
 
Registruotis tetrio turnyrui komandos iki liepos 27 d. Visa informaciją apie registraciją – renginio puslapyje: bit.do/vingiotetris
 
Dar daugiau mylimų žaidimų ir visko, kas susiję su žaidimais, bus spalio 29-30 dienomis Vilniuje vyksiančioje žaidimų kultūros parodoje „GameON“. Čia vyks „SC:GO“ taurės turnyras su itin dideliu piniginiu prizu, net dvi konferencijos – plačiai auditorijai ir žaidimų kūrėjams, cosplay konkursas ir daugybė kitų pramogų. Daugiau informacijos: www.gameon.lt

<< Atgal


Visos teisės saugomos © 2018 UAB “Bosanova”. Sukūrė Dizaino Arkliukas.