Draugai

DAUGELĮ DARBŲ MUMS PADEDA ATLIKTI PASTOVŪS PARTNERIAI, SU KURIAIS UŽSIMEZGA NE TIK PRAGMATINIAI, BET IR DRAUGIŠKI SANTYKIAI

Keisdamiesi idėjomis ir bendradarbiaudami, kartu einame į priekį – taip atsiranda galimybė įgyvendinti vis naujus ir naujus sumanymus.Jurgis Didžiulis – vienas didžiausių Bosanova inicijuoto projekto „Už savus“ palaikytojų. Jurgis taip pat aktyviai prisideda prie „Fondo už jūrų valstybę“ veiklos.
Jurga Šeduikytė – prisidėjome prie jos naujo albumo „Breaking the line“ kūrimo, džiaugiamės jos sėkmingu bendradarbiavimu su Bosanovos klientais ir indėliu į „Fondo už jūrų valstybę“ veiklą. Jurga – šio fondo kultūros ambasadorė.Dalia Ibelhauptaitė – su Bohemiečiais draugavome ir dirbome nuo pat pirmojo spektaklio iki jų tapimo oficialiu „Vilnius city opera“ teatru.Už savus“ – Bosanova ir draugų inicijuotas projektas, skirtas tiems, kurie dirba ir kuria arčiausiai mūsų. Apie projektą, mintis, rezultatus ir perspektyvas skaitykite čia.Simonas Steponavičius – jachtos „Ambersail“ kapitonas, vedantis Lietuvos jūrinio būriavimo komandą į garsiąją „Volvo Ocean Race“ regatą. Drauge su juo padedame Lietuvos įmonėms matytis tarptautiniuose vandenyse.
Martynas Kazimierėnas – visokio matomo, apčiuopiamo ir neapčiuopiamo gėrio bei grožio dizaineris. Draugystė ir bendradarbiavimas su juo mums padeda idėjas pamatyti, o kartais net paliesti. Martyno dizaino studija „March“ sėkmingai augina standartus keičiantį požiūrį vertinančius žmones Lietuvoje, Europoje ir JAV.Olga Posaškova ir Martynas Ambrazas– laimingą ranką turintys fotografai, esantys greta mūsų dar nuo 1998 metų, kai UAB  „Taukačikas ir partneriai“ pradėjo kelią link Bosanovos. Kviečiame į naująją laiko patikrintų ir įvairiais apdovanojimais įvertintų draugų fotostudiją.


Visos teisės saugomos © 2018 UAB “Bosanova”. Sukūrė Dizaino Arkliukas.